توسعه وب اپلیکیشن

آیا وب سایتِ شما, انتظار مخاطبینِ بی حوصله ی امروز را برآورده می سازد؟

امروزه افراد حتی تحمل ثانیه ای تعلل و کندی را ندارند. آن ها عادت کرده اند تا پاسخ نیاز های خود را در کثری از ثانیه دریافت کنند و در صورت مواجهه با کوچکترین افت کیفیتی به راحتی وبسایت شما را خواهند بست و به سراغ رقبای شما خواهند رفت. برای پاسخگویی به انسانِ بی حوصله ی امروز, تکنولوژی های مدرن زیادی ارائه شده تا وبسایت شما را سریع تر از هر زمان دیگر بارگذاری کند. افرانِکست به عنوان شركتي به روز در حوزه ی تکنولوژی های مدرن آماده است تا راه حل های خود جهت توسعه و پیاده سازیِ کاراترین و سریعترین اپلیکیشن های تحت وب را ارائه دهد.

فرآیند توسعه وب اپلیکیشین در افرانکست چگونه است؟

ما در هر مرحله از همکاری به مشتریان خود خدمات جامع و پشتیبانی حرفه ای ارائه خواهیم داد

تخمین و برآورد

قبل از شروع پروژه، ما به منظور کاهش ریسک های فنی و بازار یک تحقیق کامل و تحلیل عمیق در صنعت مرتبط با تجارت شما انجام می دهیم.با شما پیرامون همه ی نیازهای پروژه مذاکره می کنیم و مشخصات فنی محصول را با توجه به پیشنهادات شما تهیه می کنیم. ما پیرامون تمام جزئیاتی که منجر به رضایت شما از محصول نهایی خواهد شد بحث می کنیم.

alt

ارائه نسخه ی mvp

پس از جمع آوری نیازهای خود و تبدیل آنها به نمونه های اولیه شما می توانید بر روی اجزای آن کلیک کرده و بین صفات مختلف پیمایش کنید. ما به شما یک طرح قابل تشخیص با امکان تعامل ساده و شهودی ایجاد می کنیم تا یک دید دقیق تر پیدا کنید و تغییرات مورد نیاز را از ما بخواهید.

alt

توسعه

هنگامی که ما به طراحی اولیه دست پیدا میکنیم, تیم از مهندسان و معماران نرم افزار یک هسته ی امن, پیچیده و قابل اعتماد را برای محصول شما می سازند. ما توسعه ی خود را با طبق متدولوژی اجایل پیش می بریم. این روش به ما کمک می کند تا از وقت و منابع به بهترین وجه استفاده کنیم ، و شما همواره در جریان وضعیت پیشرفته پروژه قرار بگیرید و نتیجه را مشاهده نمایید.

alt

تست

در زمان توسعه علاوه بر تست های دستی معمول, تست هایی نیز نوشته می شود تا به صورت اتوماتیک عملکرد یکپارچه اپلیکیشن را مورد تست قرار دهد. این کمک می کند تا توسعه اجزای مختلف محصول عملکرد سایر اجزای آن را تحت الشعاع قرار ندهد.

alt

راه اندازی

پس از اتمام آزمایش و اطمینان از ثبات ، قابلیت استفاده ، ایمنی و قابل اطمینان بودن تمام اجزای محصول ، ما آماده هستیم تا محصول نهایی را لانچ کنیم.

alt

نگهداری و پشتیبانی

همواره جایی برای بهتر شدن وجود دارد زیرا همه ما خواهان پیشرفت نامحدود هستیم. از همین رو ما حتی پس از عرضه محصول هم با مشتری در تماس هستیم و در هر زمانی آماده حل هر مسئله ای می باشیم.

alt

ایده های شما با مدرن ترین هسته های تکنولوژی پیاده خواهند شد

ما از مدرن ترین ابزارهای به توسعه استفاده می کنیم تا بالاترین استانداردها را به شما ارائه دهیم.

alt

React Js

alt

Vue JS

alt

Django

alt

Node Js

alt

Laravel

alt

HTML 5

قصد دارید کسب و کارتون رو رونق بدید؟

بیاید در موردش یه گپ دوستانه بزنیم