توسعه موبایل اپلیکیین

به دنیای موبایل ها وارد شوید. توسعه اپلیکیشن های تاثیرگذار تخصص ما است.

از رویکرد جامع ما برای راه حلهای خاص این صنعت استفاده کنید. ما با در نظر گرفتن تمام نیازهای تجاری ، برنامه های cross-platform و native را به مشتریان خود ارائه می دهیم. ما از ابتکاری ترین فناوری ها برای افزایش امنیت کسب و کار ، بهبود عملکردهای کلیدی و ارائه یک تجربه کاربری استثنایی برای مشتریان استفاده می کنیم.

alt

ما در استفاده از ری اکت نیتیو و فلاتر متخصص هستیم

alt

تحوصل سریع

ما با مجموعه ابزارهایی که در دست داریم می دانیم که در هر یک از مراحل بک-اند , فرانت-اند و تجربه کاربری, چگونه پروژه ی خود را در کمترین زمان ایجاد نماییم.

alt

رابط کاربری انعطاف پذیر

تمرکز ما بر روی تجربه کاربری native است. طراحی ماژولار و معماری لایه ای ما اجازه می دهد تا تغییرات را بسیار سریع انجام دهیم که منجر به طراحی های رسا و قابل توجه تر می شود.

alt

کارایی فوق العاده

ما برای رسیدن به بالاترین کارایی native حتی به کوچکترین وجوه تمایز هر یک از پلتفرم های IOS و اندروید نظیر اسکرول, نویگیشن و جلوه های بصری توجه می کنیم.

فرآیند توسعه هوش مصنوعی چگونه است؟

تخمین و برآورد

ما نیازهای شما را برای مواجهه با چالش جمع آوری و تحلیل می کنیم و با توجه به جدول زمانی و بودجه بهترین راه حل را ارائه می دهیم. به محض اینکه ویژگی ها و طراحی برنامه اصلی مشخص شد و توافقات لازم حاصل گشت، آماده هستیم تا سفر را شروع کنیم.

alt

نمونه اولیه قابل کلیک

براساس تجربه ای که پس از مرحله اول به دست آورده ایم ، به ساخت نمونه های اولیه قابل کلیک می پردازیم. ما مطمئن خواهیم شد که طراحی UI / UX محصول نهایی، بهترین انتخاب شما بوده است.

alt

توسعه اپلیکیشن

طراحی ارتباط نزدیکی با روند توسعه دارد. ما توسعه را به بخش های کوچکتر تقسیم می کنیم تا به ما فرصتی دهد نتایج کار را پس از اتمام هر بخش به شما نشان دهیم و نظرات شما را در هر بخش بدست آوریم.

alt

تست

فرآیند تست برای اطمینان از رسیدن به نسخه ای بی نقص ضروری است. تیم متخصصان ما وظیفه رفع ایرادات و نقص های احتمالی را بر عهده دارند. آن ها وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند تا اپلیکیشن شما مانند ساعت کار می کند.

alt

عرضه عمومی

پس از تمام کارها ، ما آماده هستیم تا محصول شما را به جهانیان نشان دهیم و لذت بخش ترین تجربه کاربری را برای مشتریان خود تحویل دهیم.

alt

پشتیبانی

پس از انتشار محصول ، ما از برنامه شما پشتیبانی می کنیم تا نیازهای کاربران نهایی را در آینده برآورده کنیم. تیم ما در هر زمان با شما در تماس است و آماده کمک به هر مسئله ای می باشد.

alt

قصد دارید کسب و کارتون رو رونق بدید؟

بیاید در موردش یه گپ دوستانه بزنیم