طراحی UI / UX

برای مشتریان خود بهترین ها را بخواهید تا به محصول و خدماتِ شما وفادار بمانند.

باور قلبی ما این است که طراحی اصولی یک محصول در جهت وفادار ماندن مشتریان آن بسیار مهم است. ما خلاقیت و تجربه خود را با هم ترکیب می کنیم تا به بهترین روش برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریانتان دست پیدا کنید. برای آن ها بهترین ها را بخواهید تا عاشق محصول و خدمات شما شوند. در جهانِ مدرن این تنها راه برای تداوم کسب و کارتان است.

فرآیند طراحی در افرانِکست چگونه است؟

هماهنگی و همفکری

این مرحله یک مرحله مهم برای به دست آوردن بینش در مورد چالشی است که ما با آن روبرو هستیم. تیم طراحی از ابتدا با بخش های دیگر در تعامل است تا از طریق تجزیه, تحلیل و تعامل به راه حل های عملی دست پیدا کند. این به ما کمک می کند فرض های احتمالی را کنار بگذاریم و دقیقا مشخص کنیم که باید به چه اهدافی برسیم.

alt

شناسایی چالش ها

پس از تحقیق و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز, سعی بر این است تا چالش های اصلی را شناسایی کنیم. در این مرحله نیاز است تا شما به عنوان صاحب پروژه با تیم ما در تعامل بوده و دیدگاه و نیاز های خود را با ما در میان بگذارید این کمک می کند تا همیشه نزدیک به هدف بمانیم. و به طراحان ما برای رسیدن به بهترین ویژگی ها و کارکردهای مناسب در جهت رونق کسب و کار شما کمک خواهد شد.

alt

جستجوی راهکار

ما در این مرحله بهترین راه حل ها را برای چالش های شناسایی شده پیدا می کنیم. ما بازار را تحلیل می کنیم ، رقیبان ضعیف و قوی را آنالیز می کنیم ، و نیازهای مخاطبان پروژه را مشخص می کنیم. این به ما کمک می کند تا در آینده ضعف ها و احتمال شکست را کاهش دهیم و طراحی پروژه را در نزدیکترین حالت به موفقیت پیش ببریم.

alt

طراحیِ نمونه اولیه

به محض اینکه جنبه های بصری کار مشخص شد، ما به قسمت فنی طراحی می پردازیم. در این مرحله ما تیم توسعه خود را نیز درگیر محصول می کنیم و کارآمدترین راه های اجرای آن را در پروژه شما پیدا می کنیم. این بدان معنی است که ما علاوه بر طراحی هترین راه اجرای آن را به صورت عملی ارائه می دهیم.

alt

تست و پیاده سازی

پس از حصول توافق همه ی واحد های درگیر، روند توسعه شروع می شود. از ابتدای کار همزمان تست های لازم انجام می شود تا مطمئن شویم محصول معیارها و الزامات را برآورده می کند. قبل از راه اندازی ، ما یک آزمایش دیگر انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که کاربر نهایی در هنگام استفاده از محصولِ شما با تجربه ای دلپذیر روبرو می شود.

alt

ارزش های پیشنهادی

alt

برند سازی

ما خدمات برندسازی و باز سازی برند را به مشتریان خود ارائه می دهیم. ما دیدگاه شما را نسبت به نام تجاری بیان می کنیم - از ایده ساده گرفته تا یک برند قابل تشخیص. تیم متخصصین ما تحقیقات بازار را برای ایجاد مناسب ترین استراتژی برند برای محصول شما انجام می دهند. ما محصولاتی را توسعه می دهیم و مارک های مختلفی ایجاد می کنیم.

alt

طراحی UI / UX

ما از مجموعه ای از ابزارهایی استفاده می کنیم که به ما کمک می کند تا رابط توجه بیشتری را به خود جلب کند و در عین حال ساده ، پیمایش و شهودی باشد. ما در مورد راه حل های استاندارد نیستیم ، هدف ما این است که معنای جدیدی به محصول دیجیتالی شما بیفزاییم و کاربران را دوست داشته باشیم.

alt

تصویر سازی

اجرای فناوری blockchain در فرآیند توسعه ما به ما کمک می کند تا راه حلهای بسیار قوی و سفارشی برای مشاغل ارائه دهیم. با رویکرد جدید مهندسی ، تیم متخصصین برجسته ما تجارت شما را به سطح بعدی می رسانند.

قصد دارید کسب و کارتون رو رونق بدید؟

بیاید در موردش یه گپ دوستانه بزنیم