درباره ما

خلاق, به روز و قابل اعتماد

افرانکست یک شرکت نوآورانه در حوزه تکنولوژی به ویژه تولید موبایل اپلیکیشن و ارائه راه حل هایی در بستر هوش مصنوعی است. مهم نیست چقدر ایده های شما خلاقانه است, ما به آن ها جامه عمل می پوشانیم. ما با ترکیب تخصص ها و دانش فنی تیم خود اطمینان می دهیم که تجارت شما از مزیت رقابتی و سودآوری برخوردار خواهد شد.

alt alt alt alt

ما که هستیم؟

ما ساده ترین راه حل کسب و کار شما هستیم

نوآوران الهام بخش

ما نبض جدیدترین تکنیک های توسعه ی تکنولوژی در دنیای دیجیتال را در دست داریم. ما ابزارهای به روز و متنوعی را برای در صدر ماندن و ارایه بهترین راه حل ها به مشتریان خود در اختیار داریم.

آرمان گرا

تیم ما تفکر خود را به هیچ چارچوبی محدود نمی کند. ما در جستجوی ایده های چالش برانگیز هستیم تا نشان دهیم چگونه غیرممکن ها امکان پذیر و حتی واقعی خواهند شد.

مشتری و نتیجه محور

ما ایده ها و نیازهای شغلی شما را ارج می نهیم. بهترین راه حل ها و روش های عملی را جهت پیاده سازی آن ها از ما بخواهید. موفقیت شما بهترین پاداش برای ما است.

متمرکز بر روی فن آوری

ابزارهای پیشرفته و فناوری های جدید مترادف فرآیندهای تجاری موفق هستند. ما معتقدیم که ارائه فناوری های نوآورانه به تجارت شما, خدمات شما را بی نظیر ، رقابتی و سودآور می کند.

پیشنهاد ما

طراحی

ما طراحی و برندینگ ایده آل شما را ایجاد خواهیم کرد. جلوه ای دلپذیر با هدف ارتقای کسب و کارتان را در طراحی نهایی پیاده خواهیم کرد. یک طراحی ادراکی, ساده و منحصر به فرد

توسعه وب اپلیکیشن

ما روشهای به روز و مختلفی را برای اجرای پروژه شما در بازار رقابتی امروز می دانیم. تیم ما بالاترین کیفیت back-end و front-end را ارائه می دهد.

توسعه موبایل اپلیکیشن

ما همراه شما خواهیم بود تا بتوانید برای مشتریان مدرن خود بهترین ارزش ها را فراهم کنید. و به کسب و کار شما کمک خواهیم کرد تا خدمات خود را در بستر اپلیکیشن های تحت موبایل به بهترین شکل ارائه دهد.

alt

قصد دارید کسب و کارتون رو رونق بدید؟

بیاید در موردش یه گپ دوستانه بزنیم